Naše služby

Špecializujeme sa na práškové lakovanie kovových výrobkov, odmasťovanie hliníkových komponentov a zmršťovanie plastových trubíc za tepla

Práškové lakovanie

Naším hlavným zameraním je povrchová úprava kovových výrobkov lakovaním práškovými farbami.

Práškové povlaky sa používajú na povrchovú protikoróznu, ale aj estetickú úpravu širokej škály rôznych komponentov v takmer všetkých odvetviach strojárskeho priemyslu určených pre vnútorné a vonkajšie použitie.

Priemyselné odmasťovanie

Ponúkame taktiež priemyselné odmasťovanie jednoduchých aj zložitých tvarov výrobkov.

Našou špecializáciou je odmasťovanie hliníkových komponentov, kde pri procese odmastenia vieme špeciálnym procesom dosiahnuť aj vysoký lesk povrchu hliníkového komponentu.

Jednoduchá montáž a špeciálne balenie

Súčasťou lakovania je jednoduché balenie výrobkov, ktoré predchádza poškodeniu ich povlaku pri bežnej manipulácii alebo ich preprave. V prípade požiadavky vieme zvládnuť aj jednoduchú montáž, ako aj špeciálne balenie výrobkov podľa požiadaviek zákazníka.

Doprava

Pre našich zákazníkov zabezpečíme aj kompletnú dopravu. Jediným telefonátom vybavíte vyzdvihnutie výrobkov, ich lakovanie i dovoz na dohodnuté miesto v požadovanom termíne. Preprava nalakovaných výrobkov si vyžaduje osobitnú starostlivosť pri manipulácii a preprave, aby nedošlo k poškodeniu lakovaného povrchu. Preto naši vodiči sú špeciálne vyškolení na prepravu nalakovaných výrobkov a svojimi skúsenosťami Vám zabezpečia bezstarostnú prepravu. Zabezpečenie prepravy, hlavne pri menších objednávkach, je komplikované a zvyčajne si vyžaduje niekoľko komunikačných krokov, čo je zväčša časovo náročné. Preto zabezpečením prepravy výrobkov Vám chceme uľahčiť a spríjemniť Vašu spoluprácu s nami a dosiahnuť tak Vašu maximálnu spokojnosť.

Kontakt

Email

TELEFÓN

052 / 778 0105
Zo zahraničia: +421 52 778 0105

addresa

Priemyselná 4760
059 51 Poprad – Matejovce

Naše služby ponúkame v týchto okresoch na západnom Slovensku: Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce