Naše služby

Špecializujeme sa na práškové lakovanie kovových výrobkov, odmasťovanie hliníkových komponentov a zmršťovanie plastových trubíc za tepla
práškové lakovanie

Práškové lakovanie

Práškové lakovanie je povrchová úprava kovových výrobkov širokou škálou odtieňov práškových farieb. Práškové lakovanie, alebo aj často používaný názov komaxit resp. komaxitovanie, je hlavnou službou našej spoločnosti.
Práškové lakovanie sa využíva hlavne na estetickú úpravu komponentov, avšak nalakovaný povlak slúži aj ako vhodná protikorózna ochranu jeho povrchu. Moderná metóda povrchovej úpravy sa používa v takmer všetkých odvetviach strojárskeho priemyslu pre vnútorné a vonkajšie použitie.

 

Priemyselné odmasťovanie

Okrem práškového lakovania ponúkame navyše aj priemyselné odmasťovanie jednoduchých aj zložitých komponentov.

Našou špecializáciou je odmasťovanie hliníkových komponentov, kde pri procese odmastenia vieme špeciálnym procesom dosiahnuť vysoký lesk povrchu hliníkového komponentu.

 

práškové lakovanie
práškové lakovanie

Jednoduchá montáž a špeciálne balenie

Súčasťou lakovania je jednoduché balenie výrobkov, ktoré predchádza poškodeniu ich povlaku pri bežnej manipulácii alebo ich preprave. V prípade požiadavky vieme zvládnuť aj jednoduchú montáž, ako aj špeciálne balenie výrobkov podľa požiadaviek zákazníka.

Doprava

Pre našich zákazníkov zabezpečíme aj kompletnú dopravu. Jediným telefonátom vybavíte vyzdvihnutie výrobkov, ich lakovanie i dovoz na dohodnuté miesto v požadovanom termíne.

Preto zabezpečením prepravy výrobkov Vám chceme uľahčiť a spríjemniť Vašu spoluprácu s nami a dosiahnuť tak Vašu maximálnu spokojnosť.

Email

TELEFÓN

052 / 778 0105
Zo zahraničia: +421 52 778 0105

addresa

Priemyselná 4760
059 51 Poprad – Matejovce

Práškové lakovanie ponúkame nielen v týchto okresoch stredného Slovenska: Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina ale in v iných oblastiach Slovenska