Centrum
Lakovania Kovov

Povrchová úprava kovov práškovým lakovaním podľa požadovaných špecifikácii.

Profil spoločnosti

IDEAL CENTER, s.r.o. ponúka povrchovú úpravu kovových komponentov lakovaním práškovými farbami, odmasťovaním, zmršťovaním za tepla (bužírkovanie) a odlakovaním. Práškové lakovanie je pritom hlavnou kostrou spoločnosti, ktorá prevádzkuje komerčnú lakovňu s dvomi lakovacími linkami, prostredníctvom ktorých ponúka zákazníkom orientujúcim sa na strojársku výrobu práškové lakovanie.

Svojou technológiou sa od jej vzniku v roku 2006, radí medzi najmodernejšie lakovne na Slovensku a svojou kvalitou a kapacitou vysoko prevyšuje svoju konkurenciu. Spoločnosť investovala do kúpy najmodernejšieho modelu striekacej kabínky od spoločnosti GEMA. Inštaláciou novej striekacej kabínky sa zvýšila kvalita, flexibilnosť a kapacita práškového lakovania, čo prinieslo vylepšenie produktivity lakovacieho procesu a vyššiu spokojnosť zákazníkov. Technologicky najvyspelejšia striekacia kabínka bola inštalovaná na Slovensku vôbec po prvý krát, a spoločnosť sa týmto ešte viac vzdialila svojej konkurencii ponúkanou kvalitou, kapacitou a rýchlosťou termínu dodania.

Produktom spoločnosti je kompletne nalakovaný výrobok v požadovanom množstve, kvalite a v dohodnutej cene, ktorý je dodaný zákazníkovi v dohodnutom termíne.

Cieľom spoločnosti je zostať lídrom komerčných lakovní práškovou metódou na slovenskom trhu, udržiavať vysokú spokojnosť zákazníkov a neustále zvyšovať úroveň kvality práškového lakovania prostredníctvom modernizácie technológií a zvyšovania odbornosti zamestnancov.

Ladislav Vojtila,
riaditeľ spoločnosti

Email

TELEFÓN

052 / 778 0105
Zo zahraničia: +421 52 778 0105

addresa

Priemyselná 4760
059 51 Poprad – Matejovce

Okrem západného a stredného Slovenska ponúkame práškové lakovanie aj v týchto okresov Košického a Prešovského kraja: Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Gelnica, Košice , Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov