Centrum
Lakovania Kovov

Povrchová úprava kovov práškovým lakovaním podľa požadovaných špecifikácii.

Profil spoločnosti

IDEAL CENTER, s.r.o. ponúka povrchovú úpravu kovových komponentov lakovaním práškovými farbami, odmasťovaním, zmršťovaním za tepla (bužírkovanie) a odlakovaním. Práškové lakovanie je pritom hlavnou kostrou spoločnosti, ktorá prevádzkuje komerčnú lakovňu s dvomi lakovacími linkami, prostredníctvom ktorých ponúka zákazníkom orientujúcim sa na strojársku výrobu svoje služby.

Svojou technológiou sa od jej vzniku v roku 2006, radí medzi najmodernejšie lakovne na Slovensku a svojou kvalitou a kapacitou vysoko prevyšuje svoju konkurenciu. V roku 2011 spoločnosť investovala do kúpy najmodernejšieho modelu striekacej kabínky od spoločnosti GEMA. Inštaláciou novej striekacej kabínky sa zvýšila kvalita, flexibilnosť a kapacita lakovania, čo prinieslo vylepšenie produktivity lakovacieho procesu a vyššiu spokojnosť zákazníkov. Technologicky najvyspelejšia striekacia kabínka bola inštalovaná na Slovensku vôbec po prvý krát, a spoločnosť sa týmto ešte viac vzdialila svojej konkurencii ponúkanou kvalitou, kapacitou a termínom dodania.

Produktom spoločnosti je kompletne nalakovaný výrobok v požadovanom množstve, kvalite a v dohodnutej cene, ktorý je dodaný zákazníkovi v dohodnutom termíne.

Cieľom spoločnosti je zostať lídrom komerčných lakovní práškovou metódou na slovenskom trhu, udržiavať vysokú spokojnosť zákazníkov a neustále zvyšovať úroveň kvality práškového lakovania prostredníctvom modernizácie technológií a zvyšovania odbornosti zamestnancov.

Ladislav Vojtila,
riaditeľ spoločnosti

Kontakt

Telefón

Adresa

Priemyselná 4760
059 51 Poprad – Matejovce